Panele podłogowe

Wyświetlono wyniki

Pergo Dąb Koloński

Podłogi Pergo Dąb Koloński, z kolekcji Bergen pro możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Pergo Dąb Pier

Podłogi Pergo Dąb Pier, z kolekcji Bergen pro możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Pergo Dąb Portman

Podłogi Pergo Dąb Portman, z kolekcji Bergen pro możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Pergo Dąb Szary Komortowy

Podłogi Pergo Dąb Szary Komortowy, z kolekcji Bergen pro możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Pergo Dąb Tromsdalen

Podłogi Pergo Dąb Tromsdalen, z kolekcji Bergen pro możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Pergo Dąb Wiedeński

Podłogi Pergo Dąb Wiedeński, z kolekcji Bergen pro możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Pergo Dąb Żelazny

Podłogi Pergo Dąb Żelazny, z kolekcji Bergen pro możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Pergo Teak Czerwona Glina

Podłogi Pergo Teak Czerwona Glina, z kolekcji Bergen pro możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Panele podłogowe, czyli sposób na modne wnętrze

Jesteś na etapie wybierania materiału, który pozwoli Ci wykończyć posadzki w Twoim domu lub mieszkaniu w trwały i modny sposób? Doskonałym wyborem będą panele podłogowe, które rewelacyjnie sprawdzą się zarówno w sypialni jak i salonie czy kuchni. Oferujemy panele podłogowe do kuchni i wiele innych. Panele podłogowe są wybierane bardzo często, ponieważ są bardzo proste w montażu. Pokrycie nimi powierzchni jest łatwym zadaniem, z którym bez problemu sobie poradzisz. Dzięki temu, że panele występują w różnych rozmiarach i kolorach możesz stworzyć idealną aranżację w swoim domu. Panele na podłogę sprawdzą się bardzo dobrze w każdym pomieszczeniu, dlatego bez problemu możesz nimi pokryć powierzchnię w łazience, salonie, przedpokoju czy sypialni.

Panele podłogowe cena – wszystko zależy od materiału

Tanie panele podłogowe to alternatywa dla klasycznego parkietu drewnianego, który jest bardzo kosztowny. Układanie paneli podłogowych jest coraz bardziej modne i nic dziwnego! W dzisiejszych czasach na rynku dostępne są panele o różnych wzorach jak i kolorach – między innymi panele podłogowe szare, panele podłogowe drewniane, panele podłogowe z połyskiem, panele podłogowe jasne czy panele podłogowe dąb.

Sięgnij po uniwersalne panele podłogowe!

Panele podłogowe laminowane są uniwersalnym materiałem do położenia na podłogę. Dostępne są dostępne w różnych grubościach oraz klasach ścieralności, dlatego bardzo dobrze sprawdzają się zarówno jako panele do pokoju, biura czy hotelu. Panele laminowane charakteryzują się wysoką trwałością, ponieważ są odporne na wgniecenia, ścieranie jak i przebarwienia. Panele podłogowe z warstwą laminatu są łatwe do czyszczenia i dobrze wygłuszają kroki. Wyłożona nimi podłoga nie przyciąga brudu oraz kurzu, dlatego materiał jest polecany jako panele podłogowe dla alergików czy do pokoju dziecięcego. Panele podłogowe do salonu czy panele podłogowe do sypialni to strzał w dziesiątkę dla każdego, kto nie wie na jaką podłogę się zdecydować. Panele podłogowe w zależności od klasy ścieralności, mogą mieć różne przeznaczenie. Panele podłogowe do przedpokoju czy korytarza posiadają zupełnie inną klasę ścieralności niż panele do sypialni, ponieważ stale są narażone na zarysowania i zniszczenia.

Jak dobrać panele podłogowe do mebli?

Wiadome jest, że podłoga musi pasować do reszty aranżacji. Dlatego też, jeżeli ściany i podłogi są wykończone w ciemnych kolorach, to meble powinny być jasne. Stawiając na panele podłogowe w kolorze białym oraz jasne ściany lepszym wyborem będą nieco bardziej wyraziste dodatki i meble. W sytuacjach, gdy podłoga mocno kontrastuje ze ścianami bezpieczne będzie dobranie mebli pod kolor paneli podłogowych. Zwrócenie uwagi na te drobne aspekty pomoże uchronić Cię przed nieudanym zakupem i wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Ostateczny wybór musi być jednak uzależniony od Twoich własnych preferencji i upodobań.