Drzwi wewnętrzne

Pokazano 1–12 z 241 rezultatów

CAL Amalfi

2 129,00 

CAL Amalfi

2 129,00 

Drzwi wewnętrzne CAL Amalfi, z kolekcji La Linea możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: przylgowe, bezprzylgowe, przesuwne.

CAL Arabeska

4 167,00 

Drzwi wewnętrzne CAL Arabeska, z kolekcji Luksusowa możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: przylgowe, bezprzylgowe, przesuwne.

CAL Bari

2 129,00 

CAL Bari

2 129,00 

Drzwi wewnętrzne CAL Bari, z kolekcji La Linea możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: przylgowe, bezprzylgowe, przesuwne.

CAL Boksze

2 054,00 

CAL Boksze

2 054,00 

Drzwi wewnętrzne CAL Boksze, z kolekcji Nova 3.1 możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: przylgowe, bezprzylgowe, przesuwne.

CAL Cesar Loft

3 018,00 

Drzwi wewnętrzne CAL Cesar Loft, z kolekcji Loftowa możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: przylgowe, bezprzylgowe, przesuwne.

CAL Como

2 129,00 

CAL Como

2 129,00 

Drzwi wewnętrzne CAL Como, z kolekcji La Linea możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: przylgowe, bezprzylgowe, przesuwne.

CAL Gremzdy

2 137,00 

CAL Gremzdy

2 137,00 

Drzwi wewnętrzne CAL Gremzdy, z kolekcji Nova 3.0 możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: przylgowe, bezprzylgowe, przesuwne.

CAL Hańcza

2 583,00 

CAL Hańcza

2 583,00 

Drzwi wewnętrzne CAL Hańcza, z kolekcji Klasyczna możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: przylgowe, bezprzylgowe, przesuwne.

CAL Horizontal

2 507,00 

Drzwi wewnętrzne CAL Horizontal, z kolekcji Geometria możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: przylgowe, bezprzylgowe, przesuwne.

CAL Jaczno

2 208,00 

CAL Jaczno

2 208,00 

Drzwi wewnętrzne CAL Jaczno, z kolekcji Nova 3.1 możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: przylgowe, bezprzylgowe, przesuwne.

CAL King Loft

3 144,00 

Drzwi wewnętrzne CAL King Loft, z kolekcji Loftowa możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: przylgowe, bezprzylgowe, przesuwne.

CAL Kisajno

2 183,00 

CAL Kisajno

2 183,00 

Drzwi wewnętrzne CAL Kisajno, z kolekcji Klasyczna możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: przylgowe, bezprzylgowe, przesuwne.

Drzwi wewnętrzne do mieszkania i domu

Drzwi wewnętrzne to wcale nie jest łatwy orzech do zgryzienia. Wie to każdy, kto stanął przed zadaniem wyposażenia mieszkania lub remontu. Nic dziwnego, ponieważ dziś na rynku dostępny jest tak szeroki wybór drzwi wewnętrznych, że nawet profesjonalista uważa, że to nie takie proste. Drzwi wewnętrzne białe, czarne drzwi wewnętrzne, drzwi wewnętrzne szare a może drzwi wewnętrzne białe z ościeżnicą? Wybór zależy tylko od Ciebie. Odpowiednio dobrane drzwi pokojowe ułatwiają aranżację pomieszczenia. Drzwi klasyczne czy drzwi wewnętrzne nowoczesne? Nasza bogata oferta ułatwi Ci wybór i sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Jakie drzwi wewnętrzne wybrać?

Podczas wyboru drzwi wewnętrznych do pokoju należy zadbać, aby dobrze skomponowały się z aranżacją całego pomieszczenia. Drzwi wewnętrzne pokojowe w kolorze białym są uniwersalnym rozwiązaniem, idealnym do mieszkań oraz domów w nowoczesnym stylu. Drzwi wewnętrzne z ościeżnicą sprawiają, że dane pomieszczenie nabiera zupełnie nowego, wyjątkowego stylu. Drewniane drzwi wewnętrzne to idealny wybór do wnętrz utrzymanych w stylu klasycznym. W nowoczesnych aranżacjach sprawdza się również drzwi szklane wewnętrzne. Do kuchni będzie pasować wiele modeli drzwi wewnętrznych, takich jak np. klasyczne drzwi wewnętrzne jednoskrzydłowe przeszklone lub pełne jak również drzwi przesuwne wewnętrzne. Drzwi łazienkowe muszą mieć przynajmniej 80 cm szerokości oraz zapewniać prawidłową wentylację pomieszczenia i odprowadzenia wilgoci. W naszej kolekcji znajdziesz również drzwi dwuskrzydłowe.

Gdzie kupić drzwi wewnętrzne?

Podczas podejmowania wyboru drzwi wewnętrznych należy zastanowić się, na czym najbardziej nam zależy. Czy wolisz, aby drzwi wewnętrzne pełniły funkcję głównie dekoracyjną a może Twój wybór padnie na drzwi, które zapewnią Ci spokój i prywatność? W naszym asortymencie dostępne są drzwi wewnętrzne, które spełnią Twoje wszelkie oczekiwania. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz z należytą starannością. Posiadamy drzwi w różnych rozmiarach, formach wykończenia, zastosowaniach oraz kolorach. Drzwi wewnętrzne to nasza specjalność! Oferujemy między innymi produkty klasyczne, które sprawdzą się w tradycyjnych wnętrzach. Proponujemy również drzwi wewnętrzne białe, które z powodzeniem dopasujemy do wnętrz nowoczesnych, a także jasne wewnętrzne drzwi drewniane, czyli klasyk nad klasykiem.