Drzwi wewnętrzne

Pokazano 1–12 z 277 rezultatów

Polecamy

Porta CPL

445,00 

Grupa 5 dostępna do wyczerpania zapasów producenta.

Polecamy

Porta Desire

963,00 

Drzwi wewnętrzne Porta Desire możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: przylgowe, bezprzylgowe, przeciwprzylgowe (odwrotnie przylgowe), przesuwne.

Polecamy

Porta Focus Premium

773,00 

Drzwi wewnętrzne Porta Focus Premium możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: przylgowe, bezprzylgowe, przeciwprzylgowe (odwrotnie przylgowe), przesuwne.

Polecamy

Porta Harmony

764,00 

Drzwi wewnętrzne Porta Harmony możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: przylgowe, bezprzylgowe.

Polecamy

Porta Inspire

889,00 

Czarna szyba / okleina lakierowana premium tylko dla wzorów C.

Polecamy

Porta Koncept

843,00 

Czarna szyba tylko dla wzorów A.

Wzory B dostępne do wyczerpania zapasów producenta.

Polecamy

Porta Line

696,00 

Drzwi wewnętrzne Porta Line możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: przylgowe, bezprzylgowe, przeciwprzylgowe (odwrotnie przylgowe).

Polecamy

Porta Loft

1 590,00 

Porta Loft

1 590,00 

Minimalna cena produktu składa się z skrzydła i ościeżnicy.

Polecamy

Porta Vector Premium

710,00 

Drzwi wewnętrzne Porta Vector Premium możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: przylgowe, bezprzylgowe, przeciwprzylgowe (odwrotnie przylgowe), przesuwne.

Polecamy

Porta Verte Premium A

817,00 

Drzwi wewnętrzne Porta Verte Premium A możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: przylgowe, bezprzylgowe, przesuwne.

Polecamy

Porta Verte Premium D

843,00 

Drzwi wewnętrzne Porta Verte Premium D możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: przylgowe, bezprzylgowe, przesuwne.

Polecamy
Dre Auri 0Dre Auri, aranżacja

Dre Auri

681,00 

Dre Auri

681,00 

Drzwi wewnętrzne Dre Auri możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: przylgowe, bezprzylgowe.

Drzwi wewnętrzne do mieszkania i domu

Drzwi wewnętrzne to wcale nie jest łatwy orzech do zgryzienia. Wie to każdy, kto stanął przed zadaniem wyposażenia mieszkania lub remontu. Nic dziwnego, ponieważ dziś na rynku dostępny jest tak szeroki wybór drzwi wewnętrznych, że nawet profesjonalista uważa, że to nie takie proste. Drzwi wewnętrzne białe, czarne drzwi wewnętrzne, drzwi wewnętrzne szare a może drzwi wewnętrzne białe z ościeżnicą? Wybór zależy tylko od Ciebie. Odpowiednio dobrane drzwi pokojowe ułatwiają aranżację pomieszczenia. Drzwi klasyczne czy drzwi wewnętrzne nowoczesne? Nasza bogata oferta ułatwi Ci wybór i sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Jakie drzwi wewnętrzne wybrać?

Podczas wyboru drzwi wewnętrznych do pokoju należy zadbać, aby dobrze skomponowały się z aranżacją całego pomieszczenia. Drzwi wewnętrzne pokojowe w kolorze białym są uniwersalnym rozwiązaniem, idealnym do mieszkań oraz domów w nowoczesnym stylu. Drzwi wewnętrzne z ościeżnicą sprawiają, że dane pomieszczenie nabiera zupełnie nowego, wyjątkowego stylu. Drewniane drzwi wewnętrzne to idealny wybór do wnętrz utrzymanych w stylu klasycznym. W nowoczesnych aranżacjach sprawdza się również drzwi szklane wewnętrzne. Do kuchni będzie pasować wiele modeli drzwi wewnętrznych, takich jak np. klasyczne drzwi wewnętrzne jednoskrzydłowe przeszklone lub pełne jak również drzwi przesuwne wewnętrzne. Drzwi łazienkowe muszą mieć przynajmniej 80 cm szerokości oraz zapewniać prawidłową wentylację pomieszczenia i odprowadzenia wilgoci. W naszej kolekcji znajdziesz również drzwi dwuskrzydłowe.

Gdzie kupić drzwi wewnętrzne?

Podczas podejmowania wyboru drzwi wewnętrznych należy zastanowić się, na czym najbardziej nam zależy. Czy wolisz, aby drzwi wewnętrzne pełniły funkcję głównie dekoracyjną a może Twój wybór padnie na drzwi, które zapewnią Ci spokój i prywatność? W naszym asortymencie dostępne są drzwi wewnętrzne, które spełnią Twoje wszelkie oczekiwania. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów oraz z należytą starannością. Posiadamy drzwi w różnych rozmiarach, formach wykończenia, zastosowaniach oraz kolorach. Drzwi wewnętrzne to nasza specjalność! Oferujemy między innymi produkty klasyczne, które sprawdzą się w tradycyjnych wnętrzach. Proponujemy również drzwi wewnętrzne białe, które z powodzeniem dopasujemy do wnętrz nowoczesnych, a także jasne wewnętrzne drzwi drewniane, czyli klasyk nad klasykiem.