Klamki do drzwi wewnętrznych

Showing 1–12 of 232 results

Porta Azura

266,00 

Klamki i okucia Porta Azura możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Porta MINI PLUS

28,00 

Klamki i okucia Porta MINI PLUS możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Aprile AZALIA

183,00 

Klamki i okucia Aprile AZALIA możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Aprile LILA

180,00 

Klamki i okucia Aprile LILA możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Aprile Ortica

248,00 

Klamki i okucia Aprile Ortica możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Corona MAXIMA

243,09 

Klamka z oferty:

  • Porty od 249 zł netto (czarny matt, chrom błyszczący/polerowany, chrom szczotkowany/matt)
  • Dre od 305 zł netto (tylko chrom szczotkowany)
  • Metal-Bud od 243,09 zł netto (czarny matt, chrom błyszczący, chrom szczotkowany, biały matt, mosiądz błyszczący, mosiądz matt, gunmetal)

Dre

Corona PRISMA

348,78 

Klamka z oferty DRE tylko w kolorze chrom błyszczący od 358 zł netto.

Dre

Domino FOKUS

64,00 

Klamki i okucia Domino FOKUS możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Domino Tipo

Klamki i okucia Domino Tipo możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Gamet Unico

74,00 

Klamki i okucia Gamet Unico możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Infinity Line LEA

86,00 

Klamki i okucia Infinity Line LEA możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Infinity Line RONDA

116,00 

Klamki i okucia Infinity Line RONDA możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Klamki do drzwi wewnętrznych - jak wybrać?

Drzwi stanowią bardzo ważny element wyposażenia wnętrza. Duże znaczenie mają także klamki do drzwi wewnętrznych, które wybierane są pod kątem wielu cech oraz parametrów. To dodatek, dzięki któremu możemy wpłynąć na ostateczny wygląd drzwi, a co za tym idzie - całego pomieszczenia. Warto zatem kierować się gustem estetycznym, ale również zwrócić uwagę na ich praktyczny aspekt. W poszukiwaniu idealnej klamki do drzwi wewnętrznych należy skupić się na kilku aspektach. Warto zwrócić uwagę na kolor i wykończenie zawiasów drzwiowych. Bardzo ważny jest także kształt klamki. Uchwyt polecamy wypróbować w salonie poprzez przyłożenie dłoni, aby ocenić jego wygodę. Ostateczny wybór powinien być dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Klamki do drzwi wewnętrznych o ostrych kątach nie sprawdzą się w domu, w którym mieszkają dzieci. Z kolei do lekkich i klasycznych drzwi niekoniecznie sprawdzi się klamka wykonana z ciężkiego metalu. Wybór może być trudny, jednak dobrze przemyślany zakup z pewnością spełni Twoje oczekiwania!

Klamka do drzwi wewnętrznych - uzupełnienie Twojego wnętrza

Klamka do drzwi wewnętrznych stanowi niezwykle istotne uzupełnienie wnętrza. Powinna być dopasowana przede wszystkim do koloru drzwi, aby całość prezentowała się spójnie i estetycznie. Czarne klamki będą doskonałym dopełnieniem drzwi w jasnych kolorach, jak biały czy szary. Natomiast w przypadku ciemnej okleiny lepiej sprawdzą się chromowane. Klamka do drzwi wewnętrznych powinna także współgrać z meblami znajdującymi się w pomieszczeniu, kolorystyką wnętrza, a także dodatkami, jak balustrady, abażury czy chociażby baterie łazienkowe. Obecnie, większość klamek występuje na rozetach. Mogą one być okrągłe lub kwadratowe. W przypadku drzwi zamykanych stosuje się dodatkową rozetę, która skrywa zamek na klucz lub blokadę WC. Rozety kwadratowe doskonale sprawdzą się w nowoczesnych aranżacjach, nadając wnętrzu charakteru. Z kolei okrągłe, lepiej sprawdzą się w pomieszczeniach urządzonych w stylu klasycznym. Powszechny niegdyś długi szyld obecnie stosuje się jedynie w przypadku wnętrza w stylu retro.

Klamki wewnętrzne - bogaty asortyment

Wybór idealnej klamki może być trudną decyzją. Należy wziąć pod uwagę wiele czynników, takich jak styl, kształt, rodzaj szyldu czy cena. Nieodpowiednia klamka może całkowicie zmienić wygląd nawet najpiękniejszych drzwi. Niezależnie od tego, czy szukasz czegoś eleganckiego czy nowoczesnego, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Oferujemy klamki wewnętrzne w różnych kolorach, na przykład złotym, srebrnym czy czarnym. Posiadają wykończenie matowe, jak i błyszczące. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są wytrzymałe i odporne na ścieranie. Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź idealne klamki wewnętrzne w mgnieniu oka!