Bramy garażowe segmentowe

Showing all 4 results

Brama segmentowa Wiśniowski PRIME

8 441,37 

Bramy garażowe segmentowe Brama segmentowa Wiśniowski PRIME możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Brama segmentowa Wiśniowski UniPro

2 747,57 

Bramy garażowe segmentowe Brama segmentowa Wiśniowski UniPro możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Brama segmentowa Wiśniowski UniPro SNP

2 747,57 

Bramy garażowe segmentowe Brama segmentowa Wiśniowski UniPro SNP możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Brama segmentowa Wiśniowski UniTherm

4 413,06 

Bramy garażowe segmentowe Brama segmentowa Wiśniowski UniTherm możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Bramy garażowe segmentowe - nowoczesne i praktyczne

Oferujemy solidne i estetycznie wykonane bramy garażowe segmentowe. Charakteryzują się one wysoką jakością wykonania, dając gwarancję długiego użytkowania. Bramy garażowe dostępne w naszej ofercie pasują do budynków w różnym stylu. Składają się z połączonych ze sobą elementów (segmentów), co sprawia, że nie potrzebują zbyt wiele miejsca do prawidłowego działania. Doskonale sprawdzą się zatem wszędzie tam, gdzie ilość miejsca jest ograniczona. Bramy garażowe segmentowe posiadają bezpieczną i praktyczną konstrukcję, która doskonale sprawdza się podczas codziennej eksploatacji. Przy odpowiednim użytkowaniu są bardzo niezawodne. Bramy garażowe segmentowe posiadają lepszą izolację termiczną, niż inne rodzaje bram, ponieważ każdy z segmentów jest elementem wykonanym w technologii termoizolacyjnej.  Odpowiednio zamontowana brama garażowa segmentowa pozwala na ograniczenie strat ciepła w środku, a także zapewni wysoki komfort użytkowania.  To doskonałe rozwiązanie, jeśli planujesz zaaranżować w garażu np. przydomowy warsztat.

Brama garażowa segmentowa - jak zamontować?

Brama garażowa segmentowa montowana jest za otworem w murze. Zanim zdecydujemy się na montaż bramy,  trzeba koniecznie sprawdzić wymiary otworu, ale także wysokość nadproża oraz szerokość węgarków. Pomiarem powinna zająć się ekipa montażowa posiadająca autoryzację producenta. Należy również zadbać o odpowiednią ilość miejsca do mocowania sprężyn. Napęd umożliwiający otwieranie powinien być dostosowany do konkretnego rodzaju bramy segmentowej. W naszej ofercie znajdziesz bramy z napędem sterowanym pilotem. Ten rodzaj napędu sprawdza się wtedy, gdy dostępne jest osobne wejście do garażu. Dzięki temu będzie można do niego wejść w przypadku braku prądu. Zapoznaj się z naszą ofertą praktycznych i nowoczesnych bram garażowych!

Segmentowe bramy garażowe - dopasowane do Twojego domu

Brama garażowa to element domu, którego nie da się nie zauważyć. Bez wątpienia wpływa na wygląd domu. Segmentowe bramy garażowe powinniśmy zatem dopasować do innych elementów domu, aby całość prezentowała się spójnie i estetycznie. Do najbardziej popularnych możemy zaliczyć bramy  w różnych odcieniach brązu lub szarości, np. antracytowe. Zazwyczaj, bramę garażową dopasowuje się do stolarki okiennej lub drzwiowej. Jeśli zależy nam na doskonałym efekcie wizualnym, dobrym pomysłem będzie zakupienie bramy garażowej oraz drzwi wejściowych od jednego producenta. Dzięki temu zostaną utrzymane w jednej kolorystyce, co przełoży się na estetyczny wygląd zewnętrzny domu. Kolor bramy garażowej można dobrać również do pasa nadrynnowego.