Drzwi wewnętrzne szklane

Showing all 11 results

Polecamy
KERNO LumoClassic 1KERNO LumoClassic 1, aranżacja

Kerno LumoClassic

Drzwi wewnętrzne Kerno LumoClassic możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Polecamy
Kerno loftowe LumoSteel 1Kerno loftowe LumoSteel 8, aranżacja

Kerno LumoSteel

Drzwi wewnętrzne Kerno LumoSteel możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Porta Glass

1 839,00 

Porta Glass

1 839,00 

Minimalna cena dotyczy kompletu, składającego się z:

  • tafli szklanej
  • ościeżnicy
  • okuć

Porta Loft Stalowe

3 999,00 

Drzwi wewnętrzne Porta Loft Stalowe możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Dre Galla

1 002,00 

Dre Galla

1 002,00 

Cena minimalna dotyczy samego skrzydła szklanego z uszczelką opadającą i jednym zamkiem bez innych dopłat za wyposażenie dodatkowe.

Pol-Skone Galio

3 199,00 

Cena wersji dwuskrzydłowej od 6398 zł netto.

Pol-Skone Lumen

2 405,00 

Minimalna cenna za skrzydło, ościeżnicę i okucia.

Ornament od strony przeciwnej do zawiasów.

Pol-Skone lumen Loft

2 257,00 

Minimalna cenna za skrzydło, ościeżnicę i okucia.

Pol-Skone Stalio

3 699,00 

Drzwi wewnętrzne Pol-Skone Stalio możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: bezprzylgowe.

ENTRA Aliante

1 000,00 

Drzwi wewnętrzne ENTRA Aliante, z kolekcji ENTRA ASILO możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: bezprzylgowe, przesuwne.

Wiśniowski Całoszklane

Drzwi wewnętrzne Wiśniowski Całoszklane możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: bezprzylgowe.

Drzwi wewnętrzne szklane - więcej światła w mieszkaniu

W wielu domach mamy do czynienia z problemem z oświetleniem. Bardzo często zbyt ciemne korytarze, salony, czy sypialnie mimowolnie wprowadzają nas w stan przygnębienia, szczególnie w chłodniejszych miesiącach. Istnieje kilka rozwiązań takiego problemu. Jednym z nich są drzwi wewnętrzne szklane, które cieszą się stale rosnącą popularnością.

Przede wszystkim otwierają one przestrzeń i sprawiają, że jest w niej zdecydowanie więcej światła. Ma to pozytywny wpływ nie tylko na wygląd domu lub mieszkania, ale również ogólną atmosferę w naszych czterech ścianach. Drzwi wewnętrzne szklane to rozwiązanie, które bardzo dobrze wpisuje się w loftowych wnętrzach. Modele w ramie i ze szprosami z mdf dadzą nam bardzo dużo korzyści, do których warto zaliczyć przede wszystkim ukrycie zawiasów oraz zamka. Wiele nowoczesnych projektów posiada w swoim konspekcie przynajmniej jedno miejsce, w którym są one umieszczone.

Drzwi szklane wewnętrzne, a funkcjonalność

Szkło nie wszystkim kojarzy się z trwałym materiałem. Ponad wprowadzenie lepszego oświetlenia we własnych czterech ścianach, wiele osób wybiera tradycyjne rozwiązania w postaci ciężkiego drewna. Prawda jest jednak taka, że drzwi szklane wewnętrzne mają naprawdę dużo zalet nie tylko pod kątem walorów estetycznych, ale także, jeżeli chodzi właśnie o funkcjonalność.

Czasami nie zdajemy sobie sprawy, jak dźwiękoszczelne jest szkło. A przecież wystarczy zamknąć okno, aby dostrzec wyraźną różnicę i wyciszenie wszystkiego, co dzieje się na zewnątrz. Drzwi szklane wewnętrzne także posiadają takie walory. Jest to możliwe dzięki połączeniu wysokiej jakości materiału w postaci szkła z uszczelką progową. Niweluje ona nawet najdrobniejsze źródło hałasu z drugiej strony także od dołu.

Szklane drzwi wewnętrzne - gdzie znajdą zastosowanie?

W naszym domu czy mieszkaniu znajdziemy wiele miejsc, w których szklane drzwi wewnętrzne odnajdą się doskonale. Warto zacząć od samego wejścia. Często w przedpokoju nie znajdziemy miejsca na okno, przez co przy tradycyjnych rozwiązaniach może być ciemno tuż po zamknięciu drzwi wejściowych. Jeżeli jednak zamontujemy przezroczystą szybę pomiędzy przedpokojem a częścią mieszkalną, będziemy mieli ten problem z głowy.

Dla tych, co chcą mieć otwartą przestrzeń w salonie, która jednocześnie nie będzie pachnieć wszystkimi zapachami dochodzącymi z aneksu kuchennego, szklane drzwi wewnętrzne świetnie sprawdzą się pomiędzy tymi dwoma przestrzeniami. Wreszcie możemy przejść do sypialni, a właściwie master bedroom. Tam możemy umieścić przezroczyste przejście z prywatnej garderoby do łazienki.