Drzwi wewnętrzne łamane

Showing all 4 results

Porta Alfa

995,00 

Drzwi wewnętrzne Porta Alfa możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: przesuwne.

Porta Beta

995,00 

Drzwi wewnętrzne Porta Beta możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: przesuwne.

Dre Folde

727,00 

Cena minimalna dotyczy samego skrzydła bez dopłat za wyposażenie dodatkowe.

Cena kompletu: skrzydło Folde z ościeżnicą od 1279 zł netto.

Pol-Skone Składane

1 017,00 

Drzwi wewnętrzne Pol-Skone Składane możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: bezprzylgowe.

Drzwi łamane wewnętrzne – alternatywa dla klasycznych drzwi

Drzwi wewnętrzne mają za zadanie poprawę funkcjonalności pomieszczeń oraz zapewnienie intymności. W wielu sytuacjach, a szczególnie w małych pomieszczeniach, nie możemy pozwolić sobie na klasyczne drewniane drzwi, wtedy idealnie sprawdzą się drzwi łamane wewnętrzne. Poznaj ich zalety i wybierz model dopasowany do Twoich potrzeb!

Czym są drzwi łamane wewnętrzne?

Drzwi składane wewnętrzne łamią się w określonym miejscu – zazwyczaj w połowie. Skrzydła drzwiowe połączone są ze sobą dyskretnie ukrytymi zawiasami. Podczas ich otwierania, części drzwi składają się na pół i stąd też pochodzi ich nazwa. Drzwi wewnętrznie łamane, tak jak i tradycyjne, montuje się na ościeżnicy.

Posiadają one niecodzienną budowę i potrzebuję one mniej miejsca, aniżeli tradycyjne modele. Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą zdecydować się na te klasyczne, standardowe modele drzwi.

Drzwi wewnętrznie łamane – eleganckie

Małe pomieszczenia lub takie, które chcemy od siebie oddzielić, (sypialnię od garderoby, salon od jadalni, spiżarnię od kuchni) wymagają nieszablonowych rozwiązań. Wszędzie tam, gdzie montaż tradycyjnych drzwi nie jest możliwy, z pomocą przychodzą drzwi łamane wewnętrzne. Ich montaż podnosi komfort i funkcjonalność pomieszczeń, a dodatkowo poprawiają ich wentylację. Ma to szczególne znaczenie, jeśli szukamy idealnego modelu drzwi do miejsc, gdzie przechowujemy żywność lub robimy pranie. Zwłaszcza jeżeli nie zostały wyposażone w okna i nie mamy możliwości wietrzenia pomieszczeń.

Drzwi wewnętrzne łamane w górnej i dolnej części mają szczeliny, które umożliwiają swobodny przepływ powietrza. Drzwi składane wewnętrzne to nie tylko praktyczne rozwiązanie do Twojego domu, ale także element ozdobny, który bez problemu dopasujesz do wystroju wnętrz.

Drzwi składane wewnętrzne z naszej oferty

Zadowolenie naszych Klientów stanowi dla nas kluczową kwestię, dlatego w naszym asortymencie znajduje się szeroki wybór drzwi składanych wewnętrznych. Oferta zróżnicowana jest pod względem rozmiaru drzwi, materiałów, z których zostały wykonane, designie i stylu. Zależy nam na tym, by każdy, kto odwiedzał nasz sklep, znalazł rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb oraz preferencji. Jeżeli nie wiesz, na jakie drzwi wewnętrzne łamane się zdecydować, zapraszamy do kontaktu, nasi specjaliści z przyjemnością pomogą dobrać odpowiedni model.