Klamki do drzwi zewnętrznych

Showing all 7 results

VDS BELVIA

124,39 

Klamki i okucia VDS BELVIA możesz kupić z montażem i 8% VAT.

VDS EXIT

185,37 

VDS EXIT

185,37 

Klamki i okucia VDS EXIT możesz kupić z montażem i 8% VAT.

VDS LAMBDA

104,88 

Klamki i okucia VDS LAMBDA możesz kupić z montażem i 8% VAT.

VDS SIGMA

160,16 

Klamki i okucia VDS SIGMA możesz kupić z montażem i 8% VAT.

VDS TOTAL 72

153,66 

Klamki i okucia VDS TOTAL 72 możesz kupić z montażem i 8% VAT.

VDS TUBE

104,07 

VDS TUBE

104,07 

Klamki i okucia VDS TUBE możesz kupić z montażem i 8% VAT.

VDS VIA

124,39 

VDS VIA

124,39 

Klamki i okucia VDS VIA możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Klamki do drzwi zewnętrznych - wytrzymałość to podstawa bezpieczeństwa

Klamka do drzwi jest niezbędnym elementem, o który trzeba zadbać. Dzięki niej jest możliwe otwarcie skrzydła drzwiowego bez względu na to, czy znajduje się ono w domu prywatnym, budynku użyteczności publicznej, czy w lokalu usługowym. Całe drzwi wejściowe, jak i klamki do drzwi zewnętrznych dbają o bezpieczeństwo i prywatność osób znajdujących się wewnątrz budynku. To właśnie dzięki klamce możliwe jest zablokowanie drzwi, dzięki czemu mamy pewność, że nie otworzą się one przypadkowo.

Klamka do drzwi zewnętrznych - mały element, który zwraca na siebie uwagę

Drzwi zewnętrzne wraz z klamką wpływają na pierwsze wrażenie, jakie mają goście bądź klienci przed wejściem do budynku. Klamka do drzwi zewnętrznych mimo swojego niedużego rozmiaru również wpływa na całość estetyki drzwi. Jest to nie tylko praktyczny, ale i bardzo ozdobny element, który każda osoba może podziwiać tuż przed wejściem. Klamka do drzwi zewnętrznych powinna prezentować się nienagannie i wpisywać się w styl, w jakim wykonane są drzwi. W ofercie naszego sklepu internetowego Świat Drzwi każdy klient znajdzie klamki, które bez trudu dopasuje do swoich drzwi wejściowych.

Klamki zewnętrzne - czym się sugerować podczas zakupu?

Wybierając klamki zewnętrzne, koniecznie trzeba mieć na uwadze wymiary szyldu i rozety. Dzięki temu w prosty sposób można dopasować nową klamkę do zamka. Klamki zewnętrzne powinny być wykonane z solidnego materiału, który wpływa na komfort codziennego użytkowania. Warto wybrać te klamki, które w przyszłości będą prezentować się elegancko. Klamki do drzwi wejściowych są bowiem narażone na działanie różnych czynników atmosferycznych, takich jak m.in. mróz, deszcz, wysokie temperatury. Klamki bez względu na to, gdzie się znajdują, powinny być łatwe w utrzymaniu w czystości.

Wybierz klamki do drzwi zewnętrznych

Niekiedy w zestawie z drzwiami zewnętrznymi dostępne są już klamki. Wynika to na ogół z atestów antywłamaniowych, którym poddawane są kompletne drzwi, składające się ze skrzydła drzwiowego, ościeżnicy, progu i klamki oraz spełniającej odpowiednie wymagania wkładki. W przypadku chęci ich wymiany warto jednak zadbać o to, by były one idealnie dopasowane do drzwi zewnętrznych oraz miały odpowiednie parametry. Klamki do drzwi zewnętrznych dostępne w sklepie Świat Drzwi utrzymasz w odpowiedniej czystości bez problemu. Aby zapewnić odpowiednią ochronę dla budynku, warto wybrać takie klamki, które mają ukryte śruby montażowe. Dzięki temu są one niewidoczne z zewnątrz, co utrudnia ich rozkręcenie.