Bramy garażowe uchylne

Showing all 5 results

Brama uchylna Wiśniowski CITY

1 383,75 

Bramy garażowe uchylne Brama uchylna Wiśniowski CITY możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Brama uchylna Wiśniowski CONNECT

2 339,09 

Bramy garażowe uchylne Brama uchylna Wiśniowski CONNECT możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Brama uchylna Wiśniowski KOMFORT

1 547,59 

Bramy garażowe uchylne Brama uchylna Wiśniowski KOMFORT możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Brama uchylna Wiśniowski NOVUM

1 142,42 

Bramy garażowe uchylne Brama uchylna Wiśniowski NOVUM możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Brama uchylna Wiśniowski SELECT

1 618,43 

Bramy garażowe uchylne Brama uchylna Wiśniowski SELECT możesz kupić z montażem i 8% VAT.

Bramy garażowe uchylne - eleganckie rozwiązanie dla każdego domu

Bramy garażowe uchylne  nadal są popularnym wyborem wśród klientów. Prezentują się bardzo elegancko, pasują do każdej elewacji i stylu domu, a przy okazji nie zajmują zbyt wiele miejsca. Sprawdzą się zwłaszcza wtedy gdy, garaż, ale i podjazd i przestrzeń dookoła niego, nie są zbyt przestronne.. Brama taka zajmuje mniej miejsca niż brama rozwierna, jeszcze lepsza od uchylnej jest jednak brama segmentowa. W naszej ofercie do wyboru pozostaje kilka propozycji, co na pewno umożliwi dobór dla siebie tej najlepszej, która spełni wszelkie oczekiwania. Podpowiadamy, kiedy jest to najlepszy wybór.

Uchylne bramy garażowe - co jeszcze trzeba o nich wiedzieć?

Proponowane przez nas uchylne bramy garażowe  umożliwiają zastosowanie napędu i sterowane są za pomocą pilota. Jest to nowoczesne i bardzo praktyczne rozwiązanie, które ułatwi otwieranie i zamykanie bramy, bez potrzeby wykonywania tego ręcznie. Trzeba jednak pamiętać o tym, że takie bramy mają swoje konkretne wymiary i aby mogły zostać zamontowane, niezbędna jest właśnie ta przestrzeń. Zapewnione musi być też miejsce do zamontowania sprężyn, które ułatwią, a wręcz umożliwią sprawne sterowanie systemem bramy. Warto jednak zdawać sobie sprawę z tego, jaka jest główna różnica pomiędzy bramą uchylną a bramą segmentową. Podczas gdy bramy segmentowe stanowią świetną izolację termiczną, bramy uchylne nie zapewniają takich samych parametrów.

Brama garażowa uchylna, a wejście do garażu

Tym co dla niektórych może być plusem, a dla innych minusem, jest również to, że brama garażowa uchylna nie zapewnia oddzielnego wejścia do garażu. Jest to możliwe tylko i wyłącznie właśnie poprzez otworzenie bramy. Co w przypadku braku prądu? W takich chwilach konieczne jest rozłączenie napędu, aby móc swobodnie otwierać i zamykać bramę ręcznie. Na rynku istnieją również bramy uchylne z zamontowanymi w nich drzwiami, jest to jednak raczej rozwiązanie przemysłowe, rzadziej stosowane w domach.

Bramy garażowe uchylne i ich stylistyka

Dla wielu osób kolor i wykończenie jaki posiadają bramy garażowe uchylne, jest bardzo ważny. Trudno się temu dziwić. Przecież każdy chce, aby całość domu była spójna i nie odcinała się od elewacji czy też pozostałych elementów. Aby zapewnić sobie spójny styl, najlepiej jest kupić, zarówno bramę garażową, jak i drzwi wejściowe od tego samego producenta. Zawsze też poleca się odpowiedni dobór koloru bramy garażowej właśnie względem elewacji. Warto zastanowić się nad tym już nieco wcześniej i przejrzeć wszystkie dostępne opcje, aby było to połączenie estetyczne i dopracowane w każdym calu.