Drzwi wewnętrzne przesuwne

Showing all 4 results

Porta Black

1 452,00 

Porta Black

1 452,00 

Drzwi wewnętrzne Porta Black możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: przesuwne.

Porta Efekt

2 249,00 

Porta Efekt

2 249,00 

Drzwi wewnętrzne Porta Efekt możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: przesuwne.

Porta Slide

1 572,00 

Porta Slide

1 572,00 

Drzwi wewnętrzne Porta Slide możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: przesuwne.

Porta System przesuwny bezościeżnicowy

2 466,00 

Drzwi wewnętrzne Porta System przesuwny bezościeżnicowy możesz kupić z montażem i 8% VAT. Dostępne wersje: bezprzylgowe, przesuwne.

Drzwi wewnętrzne przesuwne — oszczędność przestrzeni

Czasami nawet w większych metrażowo domach lub mieszkaniach mamy problem w postaci zbyt wąskiej przestrzeni przy danym pomieszczeniu. Można go rozwiązać za pomocą kilku sposobów. Najbardziej rozsądnym wydaje się jednak inwestycja w drzwi wewnętrzne przesuwne. Nie trzeba być ekspertem w dziedzinie projektowania wnętrz, aby zauważyć, jak wiele miejsca mogą one zaoszczędzić.

Przede wszystkim jednak cechuje je praktyczne wykorzystanie, chociaż nie będą pasować do każdego pomieszczenia w domu lub mieszkaniu. Oczywiście nie mamy ich wykorzystywać wyłącznie dlatego, że znakomicie odnajdą się w mniejszych przestrzeniach. Drzwi wewnętrzne przesuwne charakteryzują się mniejszą izolacyjnością akustyczną, niż w przypadku standardowych, rozwieranych modeli. Właśnie z tego względu lepiej wykorzystać je do swojej prywatnej garderoby, aniżeli do łazienki czy toalety.

Drzwi przesuwne wewnętrzne dopasowane do przestrzeni

Funkcjonalność oraz wytrzymałość stoją na pierwszym miejscu, jeżeli chodzi o dopasowanie mebli do naszego domu lub mieszkania. Prawda jest jednak taka, że aspekt estetyki oraz dobrego wyglądu także ma bardzo duże znaczenie. Na szczęście drzwi przesuwne wewnętrzne możemy dopasować do wielu różnych rozwiązań stylistycznych. Przede wszystkim warto zauważyć, że możemy wybrać rozmaite materiały do danego pomieszczenia.

Najczęściej spotykane są oczywiście drzwi przesuwne wewnętrzne inspirowane drewnem — najbardziej uniwersalne rozwiązanie do wielu różnych stylów i przestrzeni. Nie można jednak zapominać o nieco mniej standardowych opcjach. Można zauważyć wiele modeli szklanych, które są dodatkowo wyposażone w lustro i powiększają wnętrze.

Drzwi wewnętrzne rozsuwane — klasyczne rozwiązania

W naszym sklepie znajdziecie przede wszystkim najpopularniejsze rozwiązania, które cieszą się największą aprobatą wielu klientów. Prawda jest jednak taka, że drzwi wewnętrzne rozsuwane w klasycznych odsłonach prezentują się wyjątkowo. Połączenie prostoty oraz najwyższej jakości wykonania pozwala nam zadowalać nawet najbardziej wymagających klientów.

Drewniane drzwi wewnętrzne rozsuwane cechują się najwyższą jakością wykonania. Opieramy się na standardowych rozwiązaniach producentów. Właśnie dlatego drzwi wewnętrzne rozsuwane mogą być pokryte fornirem naturalnych, lakierem, lub okleinami o różnych parametrach wytrzymałości. W naszym sklepie mamy dla Was dwa warianty kolorystyczne, które odnajdą się w każdej przestrzeni — klasyczna biel oraz jasny brąz.