Specjalista ds. reklamacji

Świat drzwi – Wrocław

Kogo szukamy

Osoby:

  • samodzielnej, zaangażowanej i odpowiedzialnej,
  • sprawnej w obsłudze komputera,
  • będącej kierowcą z prawem jazdy kat. B,
  • potrafiącej i chcącej pracować z ludźmi,
  • mającej doświadczenie w obsłudze reklamacji lub chcącej poznać to pole kontaktu z klientem.

Jakie będą Twoje zadania

  • obsługa reklamacji zgłaszanych przez klientów lub raportowanych w systemie przez handlowców,
  • współpraca z klientami, montażystami i specjalistami ds. sprzedaży,
  • kontakt z działami reklamacji producentów,
  • oględziny reklamacyjne,
  • ewidencjonowanie prowadzonych spraw w systemie informatycznym.

Co oferujemy

  • zatrudnienie w formie umowy o pracę w liczącej się w branży i rozwijającej się firmie,
  • pracę w zespole charakteryzującym się niską rotacją pracowników,
  • przyjazną atmosferę charakterystyczną dla rodzinnej firmy.

Jeśli zainteresowała Cię nasza nowa marka i chcesz sprawdzić czy pasujesz do naszego zespołu, czekamy na Twoje zgłoszenie: